4 reactie(s)
Prachtig dat deze jongeren op zo een positieve wijze uitgelicht worden. Ze zijn onze toekomst! Hun zienswijze geeft hoop en ze hebben helemaal gelijk als ze opmerken hoe de wereld van vandaag wordt bepaald door wat de media aan ons brengt.
Dus wat ze zeggen is: denk zelf na en gebruik je gezond verstand!
reactie door saida de vries op vrijdag 17 april @ 11:19 uur
Inan & Naikson , we zijn trots op jullie , keep it up! Oom Igor
reactie door oom igor op vrijdag 17 april @ 18:07 uur
Het is goed dit progamma,ook media met deze Inan & Naikson te zien,heel veel succes met jullie persoonlijke ontwikkeling,bovendien is het heerlijk jezelf te zijn, met al je talenten en gave.Geniet er van.
reactie door jannie de graaf op zaterdag 18 april @ 7:58 uur
Ik ben een vriendin van Naikson's moeder en ken hem vanaf jongsaf aan. Ik ben zo trots om te zien hoe hij zich heeft voltooid en zo'n wijze blik op de wereld en wat er af speelt rond zich heeft kunnen vormen door gewoon de media opzij te zetten en zijn eigen kennis op te doen. Heel positief. Inan ken ik niet maar ik zeg voor hem ook petje af. Jullie zijn goed bezig. Ga zo door. Raya uit Curacao
reactie door rajendra merien op zondag 19 april @ 13:56 uur
reageer op dit bericht
VOORWAARDEN:
De reactie moet betrekking hebben op de inhoud van de tekst en iets wezenlijks toevoegen aan een eventuele discussie hierover.
Reageer niet met lange en/of gekopieerde teksten.
Gebruik geen kwetsende teksten, scheldwoorden of andere grove taal.