4 reactie(s)
Wat een leuke vrouw en wat een leuk filmpje zeg! Vind haar verhaal erg inspirerend.
reactie door janine op zaterdag 4 juli @ 7:54 uur
Grappig hoe deze vrouw de wereld beleeft. Wie niet waagt, wie niet wint. Deze mentaliteit zou ik vaker willen tegenkomen in ons kikkerlandje.
reactie door truus op zaterdag 4 juli @ 9:47 uur
super geweldig; leef naar je droom en ontdek wat je droom is!
reactie door gj op zaterdag 4 juli @ 22:11 uur
Hoi Manon wat een geweldig filmpje.
Wij waren een prachtige reis door Zuid-Afrika, Botswana, Zimbabwe, Namibië aan het maken toen we in het plaatsje Solitair in Namibië een lunchpause hadden. Wat schertse mijn verbazing dat bij het uitstappen ik jou Trekker zag staan. Ik vroeg me wel 3 keer af of jij het echt was totdat je kwam aanlopen en net zo verbaasd reageerde op zo'n groep landgenoten. Na een gesprek over je doelstelling en je droom in het leven gingen we weer onze eigen weg. Echter in al onze gedachten was toch dat meisje op de trekker de daarop volgende dagen en weken. Wij volgen je nu als "vriend van Manon" en leven erg met je mee om mede getuige te zijn van de uitkomst van je droom.
Manon, ..voor altijd in onze gedachte en in ons hart.
Adriaan en Bea van Dis Ridderkerk
reactie door adriaan van dis op zondag 19 juli @ 19:34 uur
reageer op dit bericht
VOORWAARDEN:
De reactie moet betrekking hebben op de inhoud van de tekst en iets wezenlijks toevoegen aan een eventuele discussie hierover.
Reageer niet met lange en/of gekopieerde teksten.
Gebruik geen kwetsende teksten, scheldwoorden of andere grove taal.