“Dans is mijn nummer 1 passie, want dans laat mij spreken. Ik ervaar plezier, kracht en kalmte omdat mijn lichaam mijn thuis is, waar innerlijke rust te vinden is in mijn bewegingen. Mijn danstaal wil ik zo gedetailleerd mogelijk uitwerken, zodat het helend kan werken voor mezelf maar ook voor het publiek.
Ik ben afgestudeerd aan de dans academie Lucia Marthas en woon sindsdien in Amsterdam, maar Barneveld is mijn geboorteplaats. Barneveld heeft mij de fundering gegeven die ik in Amsterdam verder mag ontwikkelen.
Mijn Molukse wortels zijn mijn vertrekpunt en voelt voor mij het meest natuurlijk aan. In 2022 werd ik door mijn opa en oma naar Maluku gebracht, wat er voor gezorgd heeft dat ik mezelf alleen maar dieper in de verbinding met de cultuur kon plaatsen.
Door mijn thuiskomst heb ik een beeld kunnen koppelen aan mijn al bestaande gevoel. Voor mij is het nu meer tastbaar. Het was de geboorte van een nieuwe laag voor mijn danstaal.”
