De Vrijzinnige Lezing wordt elk jaar in de Geertekerk Utrecht gehouden en wil hiermee vernieuwende, liberale theologie uit binnen- en buitenland onder de aandacht brengen. Afwisselend spreekt een Nederlandse of een buitenlandse theoloog.

De lezing vindt plaats op 25 maart en begint om 20.00 uur. Het streven is om de lezing fysiek te organiseren maar wanneer de corona-maatregelen dat verhinderen, zijn er digitale alternatieven mogelijk. Geef u daarom op via de website www.devrijzinnigelezing.nl dan wordt u op de hoogte gehouden van de ontwikkelingen rondom Covid-19.

Op zaterdag 26 maart vindt er ook nog een ochtendseminar plaats aan de PThU, voor belangstellenden die met Lauster in gesprek willen gaan.

Wie zich alvast wil voorbereiden op de lezing, kan het boek ‘Levensduiding in het licht van transcendentie. De theologie van Jörg Lauster’ lezen, dat Wouter Slob en Rick Benjamins speciaal voor De Vrijzinnige Lezing hebben samengesteld. Het boek is verschenen bij Uitgeverij Van Warven.

Meer informatie is te vinden op www.devrijzinnigelezing.nl

Geertekerk Utrecht

Geertekerkhof 23
Utrecht
Toon op Google Maps